Eddie Gluskin

29. června 2014 v 13:50 | Teteyza12 |  Blbosti (ne, že se na to kvůli názvu nekouknete)
Ahojky lidi. :D Je tu nějaká kravina, kterou mě napadlo přidat. Je tu Eddie Gluskin z Outlastu. :D
Rozhodla jsem se, že napíšu nějakou blbost. A zrovinka jsem se dokoukala na DLC Outlast: Whistleblower od GoGa. Tak jsem si řekla proč nenapsat životopis? Tak tady to je:

Vzhled

Má na sobě mosrošedou vestičku, motýlka stejné barvy (bowties are cool), bílou košili a rukavice bez prstů. Jeho vzhled celkově připomíná ženicha tímpádem si vysloužil ve hře přezdívku "ženich" v originále "husband". Obličej má značně poškozený díky jeho alergii na latex a testům, které s ním prováděli v laboratořích. Jeho alergie na latex způsobila nějaké rány na obličeji, protože hadičky, které mu strkali do krku při testech byly z latexu, ale nebyly to zdaleka všechny rány. Způsobil je nějaký proces, při kterém popraská kůže. Většina popraskané kůže je na pravé části obličeje. Eddie má modré oči, ale když si hlavní postava rozsvítí na kameře noční vidění jsou celé bílé.

Minulost

Dětství:O Eddieho dětství se moc neví, ale je potvrzeno, že jako malý byl zneužíván svým otcem a strýcem.
Mládí:Tímhle si nejsem moc jistá, protože nevím kolik mu bylo. Chtěl si vzít jednu holku, která zemřela a nyní když se setkává s Waylonem Parkem, hlavní postava, ho ihned oslovil "Miláčku.", z čehož jsme usoudili, že se do něj zamiloval.

DALŠÍ MEGA SPOILER. VAROVÁNÍ. Pokud si tuto hru chcete zahrát tak si to nečtěte. Prozradí vám to celý děj a nic z toho mít nebudete.

Příběh ve hře

Poprvé se s Waylonem setkává když se na něj kouká přes dveře. Ihned ho osloví "Miláčku." a začne Waylona nahánět. Ten mu uteče, ale to není jejich poslední setkání.
Po delší časy ho jen tak nahání a Waylon si při jednom z mnoha útěků poraní nohu. Podruhé se blíže setkávají když se před ním Waylon schová do skřínky, což Eddie ví. Odtáhne celou skříňku do nějaké místnosti a uspí Parka nějakým plynem. O dvanáct hodin později se Park probudí a vidí jak Eddie mučí pacienty. Většinou jim odřezává genitálie. Poté přijde na řadu Waylon. Eddie mu už téměř odřeže genitálie, jenže ho napadne jeden z pacientů a on se pustí za ním. Mezitím mu Waylon uteče.
Setkávají se naposledy když Park hledá klíček od mužské části blázince a ten se nachází v oltáři jenž pravděpodobně zhotovil Gluskin. Když tam Waylon přijde a vezme klíček, který má u sebe figurína nevěsty, tak tam přijde Eddie a myslí si, že si ho chce vzít. Park mu uteče, ale ne na dlouho. Když dojde ke dveřím, které vedou do mužského oddělení Eddie ho chytne a odtáhne do tělocvičny, kde na stropě visí několik předchozích Eddieho obětí a snaží se Waylona oběsit tak, že ho za provaz pověsí za trám a vytáhne ho nahoru. Park se začne dusit a vzpouzet se, s čímž trám rozhodně nepočítal a rozpadl se. Nějakým zvláštním způsobem se Eddie dostal nahoru a nabodl se na tyčku. Když Park padá, chytí ho, pronese poslední slova a umírá...

Tohle byl příběh našeho Eddieho. Doufám, že se líbilo a nezoufejte budou i povídky. Například plánuji napsat FF na Teen Wolf. A určitě bude další část Velké zábavy. Nějaké věci mám zdroj ze stránky Postavy.cz. Někdo si stěžoval, že jsem to zkopírovala. Musím vás upozornit, že jsem vše napsala pečlivě sama.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eddie Eddie | 1. června 2015 v 17:02 | Reagovat

Tak to je hnus!!! toto všetko si skopírovala s jednej stránky! daj sem okamžite zdroj alebo okamžite nahlasujem tvoju stránku!

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 3. června 2015 v 15:23 | Reagovat

[1]: Já nic nezkopírovala. Raději se uklidni. Všechno jsem napsala sama ze sledování videí

3 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 3. června 2015 v 15:24 | Reagovat

[2]: Maximálně jsem pár věcí o jeho minulosti zjistila ze stránky Postavy.cz

4 Eddie Eddie | 15. července 2018 v 8:48 | Reagovat

Kopírko. CtrlC + CtrlV
Zkopírováno z postavy.cz :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama