The Dark Moon - 2.kapitola (1/2)

30. června 2014 v 14:15 | Teteyza12 |  FF - The Dark Moon
Ahojky, lidi. Jsem tu opět s novým dílem The Dark Moon. Rozhodla jsem se, že tohle rozvedu na dva roky. Jakože TDM se bude dít ve druháku a pokračování se bude dít ve třeťáku. Nejspíš se to bude jmenovat The Light Sun, ale nechám vás hlasovat. Jinak budu přidávat TDM každý den a možná dvě kapitolky za den když budu mít přístup k internetu. Tak a my přikročíme k povídce. :)

2.kapitola (1/2)

Když jsem se ráno probudil rána na ruce už mě nepálila a ani už nebyla vidět. V mém pokoji bylo světlo, jako každé ráno, ale bylo tu něco jinak. Proč jsou otevřený dveře? pomyslel jsem si a vstal jsem abych je mohl zavřít. Pak jsem si vzal košili, džíny a vyrazil jsem s batohem ze svého pokoje. Máma seděla na gauči a dívala se na ranní zprávy. Zrovna tam byla reportáž o útočící zvěři. Raději jsem si to zapamatoval, připadalo mi to důležité. Pozdravil jsem mámu a vzal si míchaná vajíčka na lžičku z pánvičky. "Musím jít." řekl jsem s plnou pusou a máma přikývla. Přišel jsem k autu a nastartoval jsem. Tohle auto bylo moje. Byl to starší Jeep, ale dobře posloužil.
*
Když jsem dorazil do školy čekali mě před ní Lydia, Stiles, Scott, Allison, Aiden, Ethan a Malia. "Čau." řekl jsem pohodově. "Musím vám něco říct. Dneska ráno dávali v televizi reportáž o útočící zvěři v Beacon Hills." Scott se po tom, co jsem to řekl zatvářil zvláštně. "Už to tu bylo, ale to jsme si byli jistí, že to byli vlkodlaci. Teď ovšem nevíme vůbec nic." "Něco se blíží." řekla najednou Lydia a podívala se do prava. My všichni tím směrem, kterým ona. Z luxusního kabrioletu vystoupila nějaká holka a jeden kluk. "Tohle už jsem cítil." řekl Scott. "Já taky." řekla Lydia a Malia přikývla. "Jaguárodlaci." zkonstatoval Stiles. "Co jsou Jaguárodlaci?" zeptal jsem se nechápavě a všichni mlčeli až Ethan promluvil. "Setkali jsme se s nima když ožila Kate, teta Allison. Derekův a Cořin strýc jí podřízl svými drápy hrdlo a když zaryješ drápy hodně hluboko tak se můžeš proměnit. A tak se Kate proměnila." "Neměla by být teda vlkodlak?" položil jsem další otázku a všichni se na mě podívali jako na pitomce. "Takhle to nefunguje. To čím jsi odráží tvé já." vysvělila mi Lydia. "A oni jsou to co jsou. Buď rád, že jsi to co jsi. Dláčci bývají dost arogantní, sebestřední a sobečtí a holky bývají mrchy." dodal mi pro pořádek Aiden. "Hezké vysvětlení." řekla Cora a objala Aidena. Dláčci se pomalu blížili k nám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jedna ze smečky Dláčků bude hodná. Má se přidat do jejich party a zradit zlou Dlačí smečku?

Ano 60% (3)
Ne 40% (2)

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 1. července 2014 v 11:08 | Reagovat

Honey, kdo jsou to ti Dláčci? o.O
Jinak hezká kapitolka.

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 1. července 2014 v 11:45 | Reagovat

[1]: Dláčci jsou Jaguárodlaci. :D Já to nějak pozapomněla doplnit. ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama