Velká zábava:Davisi, kde sakra bydlíš?

9. června 2014 v 16:56 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
A máme tu další povídku! :D Jsem nějaká ironická dneska... ale to jsem odbočila od tématu.
Je to pokračování na mou minulou povídku o Plecce. Opět sem dám kajuty, protože je to hlavně pro mě jinak bych zapomněla kdo tam všechno je. :D Jinak jedna změna je, že jediná El.Dev. nemá 17, ale 28 let, protože si to tak přála. :) A tato povídka bude zase o něco delší a bude jen o cestě k Davisovi domů. Vyskytne se tam hra Nikdy jsem, jejíž princip (těm co to neznají) vám vysvětlím na konci.
A můžeme po kajutách přikročit k příběhu. Kajuty: El.Dev.+Elijah, girl+Silas, Cath+Damon, El+Klausík, Gin+Isaac, Il+Roman, Meg+Stef, Luc+Enzo a já+Aiden a Ethan. Pak jsou pouze klučičí kajuty: Kol+Jeremy a Derek+Stiles.


Velká zábava:Davisi, kde sakra bydlíš?

"Kde ten Davis vlastně bydlí?" ozvalo se zezadu z kamionu. Bylo to uprostřed léta a my byli zavření v kradeném kamionu. "Háló! Ptal jsem se, kde bydlí?" ozve se opět Isaac. "Já nevím, máme to vyznačený na mapě." odpověděla mu El.Dev., která seděla na sedadle spolujezdce vedle Elijaha. "Kam máme odbočit teď?" zeptal se Elijah, který byl zabraný do cesty až si El.Dev. uvědomila, že má mapu. "Do prava." řekla a obrátila se zpátky k Isaacovi. "Potřebuješ ještě něco?" zeptala se ho. "Jo, proč si nemůžeme půjčit karavan? Tam jsou aspoň okna." "Víš, kolik stojí karavan?" zeptal se ho Damon, který se tam z ničeho nic objevil. Isaac zavrtěl hlavou a Damon se otočil na Elijaha. "Hele, je tam fakt hrozný vedro. Nemůžem s Klausem nějakej ten karavan "vypůjčit"?" "Jestli myslíš ukrást, tak ne." to bylo super. Seděli jsme v prázdným kamionu vzadu a nudili jsme se. Podívala jsem se na Luc a Enza, protože to oni měli vždycky nápad co dělat, ale nechtěla jsem je rušit. Měli svou chvilku. Drželi se v koutě za ruce. Po chvíli jsem si všimla, že se na mě dívá Aiden. "Co se děje?" zeptal se mě, když jsem tam tak seděla v kraťasech, sandálích, kšiltovce a tílku. "Nudím se. Udělej s tím něco prosím." Aiden přikývl a vydal se za Ethanem a něco mu pošeptal. Pak se společně vydali za Damonem. Opět s ním chvíli mluvili a pak přišli s šesti flaškami whisky a skleničkami. "Hej, lidi! Zahrajeme si hru Nikdy jsem..." Rozdali všem skleničky a nalili jim whisky. "Začni, Aidene." řekl mu Stefan. "Nikdy jsem neřídil motorku." A napil se. Ostatní kluci se napili také a přidala se k nim El, Cath a já. Další na řadě byl Ethan. "Nikdy jsem nejel v kamionu, ve kterým bylo děsný vedro." načež se napili všichni. Dále jsem byla na řadě já. Nevěděla jsem co vymyslet. "Nikdy jsem neochutnala krev." Napil se Enzo, Stefan, Damon, Klaus, Silas, Isaac, Kol, Derek a všechny holky včetně mě, jelikož je k tomu na cestě do USA přinutil Damon, jinak prý půjdou přes palubu. Damon vymýšlel další. "Nikdy jsem nedal pusu klukovi." Řekl Damon a všichni se napili. Docela jsem se tomu divila, že třeba Aiden dal pusu klukovi. Nebo Stiles...
Hráli jsme tu hru skoro celou cestu až jsme byli tak na mol, že jsme viděli zdvojeně. Bylo to tak super... Roman chtěl obejmout Il, ale jak všichni viděli zdvojeně nevěděl, kterou z nich si vybrat. Ke konci si chtěl Enzo plácnout s Damonem, ale praštil ho přímo do obličeje. Damona to samozřejmě naštvalo a tak ho taky praštil. A tak v kamionu začala opilecká rvačka. Derek řekl holkám ať se drží dál a El.Dev. zavolala: "Co se to tam děje?! Dereku, pojď sem!" Derek přiběhl a ujistil ji, že to je v pořádku a, že je uklidní.
Když se vrátil tak viděl, že se do rvačky náhodou připletl i Kol a Klaus, ale nevypadali, že by jim to vadilo. Spíš je to bavilo.
Isaac a Roman stáli opodál a fandili jim, ale jen potichu.
Silas se Stefanem se postavili vedle sebe a tvářili se úplně stejně. Přemýšleli co s tím, aby neudělali nějakou zbrklost.
Aiden s Ethanem stáli vedle mě a jako největší vtípkaři v kamionu se rozhodli do rvačky připojit také.
Stiles vzal zbylou flašku s whisky a odplahočil se do kouta, kde měl v úmyslu si tu whisky vypít.
Jeremy chtěl odtrhnout ze rvačky Damona, ale nepovedlo se mu to,protože Damon byl obklopen ostatními účastníky rvačky. A tak tam poskakoval jako šílenec.
Když se Derek přiblížil hned ho zasáhla pěst, což ho rozzuřilo. A tak už byli skoro všichni kluci ve rvačce. Nikdo si nevšiml, že jsme zastavili. My holky jsme jen slyšely bouchnutí dveří a pak jsme spatřily světlo, když Elijah a El.Dev. otevřeli prostor za kabinou řidiče. "To jako vážně?" řekla El.Dev.. Elijah se svým rychlým upířím krokem přemístil k hloučku kluků, kteří se rvali a Damonovi a Enzovi zlomil vaz. Všechny kluky to uklidnilo a se zájmem co bude dál hleděli na Elijaha.
Po té rvačce byli všichni důkladně umyti a pokáráni. Byly zabaveny všechny zbylé flašky s whisky a byli jsme donuceni si vyčistit zuby, abychom nesmrděli po tom alkoholu. "Kdy teda dojedeme k Davisovi? Podle mě už jsme tam měli být." řekl Roman a podíval se na Elijaha. "Zjistili jsme, že máme obráceně mapu. Takže to otočíme a pojedeme správným směrem. Mezitím nám holkám dělala El.Dev. přednášku. "Jsem zde mravnostní dozor. A jsem nejstarší." "Elijah je nejstarší." dodala Gin. Meg s nevinným pohledem řekla: "Víme co si myslíš o pití nezletilých, ale byla to součást hry." "Až budeme mít kocovinu jako prase dáš nám kafe?" zeptala se girl po chvíli. "Dobře, dám vám kafe, ale pod jednou podmínkou. Budete pít až vám to dovolím. Všechny holky souhlasily. "Až prídeme k Davisovi, čo mu urobíme?" zeptala se Cath. "Co kdyby jsme ho hodili do studené vody pak ho dali k ohni a tak to opakovali než dostane infarkt?" navrhla El. Děvčata přikývla na znamení souhlasu a nastalo hromadné objetí i s klukama. Pak už byla noc a my jsme na příkaz Elijaha museli jít spát. "Byl to dlouhý den." řekla jsem dívajíc se na Aidena, který už spal. Otočila jsem se na El, ale myslím, že i ona už spala. Tak jsem šla na kutě i já.

Princip hry Nikdy jsem, zpočívá v tom, že člověk řekne nějakou pravdu akorát ve větě Nikdy jsem. Např.: Člověk jedl gumové medvídky a řekne: "Nikdy jsem nejedl gumové medvídky." a jelikož to byla lež tak se musí napít a ostatní, o kterých to byla taky lež se musí napít taky.

Doufám, že se vám tato povídka líbila. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 11. června 2014 v 14:31 | Reagovat

Jsem si to přečetla znova :D Tete, normálně se zas směju :D Davis si to zasloužil!:D

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 11. června 2014 v 18:03 | Reagovat

Jo! za to, že zabil Aidena! :D xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama