Velká zábava:Plecka neexistuje

3. června 2014 v 20:29 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
Tuto povídku jsme rozmýšleli s postaváky. Usmívající se My totiž nemáme rádi Plecku. Takže asi jdeme na to. Všem holkám je 17 let. Jen pro upozornění. Rozdělíme jen kajuty a jdeme na to. Plavili jsme se tam totiž na lodi. A tato povídka je na více částí.
El.Dev.+Elijah, girl+Silas, Cath+Damon, El+Klausík, Gin+Isaac, Il+Roman, Meg+Stef, Luc+Enzo a já+Aiden a Ethan. Pak jsou: Kol+Jeremy a Derek+Stiles. Když mají kluci kajutu s holkama je tam nějaká zápletka. Mrkající


Velká zábava:Plecka neexistuje

Jakmile jsme dorazili do USA šlo to všechno podle plánu. Vážně jsem si to užívala. První na řadě byla Plecka. Vletěli jsme k ní do domu a pak už jsme se neznali. Kdyby mohla křičet, tak by křičela, ale Klaus se k ní přiřítil a ovlivnil ji. Řekl: "Nebudeš křičet." a ona nekřičela. "Proč tohle děláte? Co mi chcete udělat?" zeptala se skoro šeptem. "To jako vážně?" ptá se s ironií v hlase El. "My vykonáváme pomstu." odpověděla zlomyslně Cathy. "Za co?" vypadala tak zoufale, když se na to ptala. "Ona to snad myslí vážně." řekl Damon, který stál v povzdálí. Cath k němu přišla a objala ho aby se trochu uklidnil. "Za to, co jsi kdy udělala nám." řekl Kol. "Vy jste mé postavy, že jo?" zeptala se a měla pravdu. Musím podotknout, že MĚLA. "Už ne," řekl Enzo. "Byli jsme, ale osvobodili jsme se a teď jsme svobodní a žijeme jako normální lidé." Byla zhrozená. Věděla, že umře. Že ji zabijou její vlastní postavy a jejich přítelkyně či kamarádky. Věděla, že až odejdeme už nebude mezi živími.
"Co s ní uděláme?" ptal se Aiden dívající se na ni se zaujetím. "Co třeba mučení?" navrhl Ethan, který celou cestu do USA z Evropy, do které za námi všichni hoši přijeli, ani nepromluvil a byl zamknutej v kajutě. "Dobrej nápad." odpověděla jsem, nespouštějící oči z Plecové, i když jsem tím byla mírně zděšená. "Zaslouží si to." řekla mi Meg, když viděla v mých očích to zděšení. "Já vím." řekla jsem. "Jsem váš nejslabší článek." "Nejsi!" řekli zároveň Aiden a Ethan. "Jo," řekla Gin a ostatní přikývli. Nakonec jsme se shodli na mučení.
I když nechtěla odtáhli ji Derek a Isaac do sklepa, Aiden, Ethan, Klaus, Damon, Stef a Kol přitáhli mučící nástroje, které jsme přivezli v kradeném náklaďáku a já Jeremy, Roman, Silas, Elijah, Enzo, Stiles a holky jsme se zatím přesunuli do sklepa. Bylo tam tmavo, ale brzy Silas našel vypínač a bylo tam konečně vidět. "Co vyzkoušíme jako první?" zeptal se Elijah. "Myslím, že můžeme vyzkoušet španělskou botu. Co vy na to?" zeptala se Luc. "A co skřipec? Nepůjde použít až bude mít jednu nohu pryč." namítla na to Il. "Bůhví jestli nebude mít po obou." zavtipkoval jako obvykle Aiden. "Uděláme kompromis." řekl Roman. "První skřipec a pak španělská bota." doplnil Kol Romana a ten na to jen přikývl na znamení souhlasu. "A co palečnice?" doptal se Isaac. "Tu máme taky." řekl mu Derek.
Začali jsme s mučením. Plecku jsme přitáhli ke skřipci a Klaus měl tu čest natáhnout jako první. Pak přišli na řadu ostatní, kterým kdy v seriálu ublížila a následně jejich kamarádky či "holky". "Skřipec je dost natažený." podotknul Kol a ostatní to také viděli. Nastala tedy španělská bota a poté následovala palečnice. Když byla plecka skoro bez krve a polomrtvá, dostal každý upír ve sklepě tu čest se napít jednoho doušku její krve, jako rituál. Když Plecka naposledy vydechla každý upír to slyšel. Jak její srdce pomalu dotlouklo.
"Je po ní." řekl Stefan a El.Dev. šla změřit tep, aby potvrdila pravdu. "Kam teď?" zeptal se Aiden. "To myslíš vážně?" odpověděla jsem mu otázkou a přitom ho objala. "Myslíš, že bych zapomněl na to nejdůležitější?" další otázka. "Na Tete bys neměl zapomenout." řekla El samozřejmě jako vždy optimistická. "Myslí Davise, sweetheart." El se usmála a Isaac zakřičel. "Jdeme na Davise!" "Jo!" zakřičeli ostatní a všichni jsme zalezli do náklaďáku a vydali se na Davise...

Maličko se tam více zvýrazňuji, ale je to přeci jen moje povídka. Smějící se Jsou tam smíšené postavy z Teen Wolf, The Originals, The Vampire Diaries a z postavy.cz
Doufám, že se líbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama