The Dark Moon - 2.kapitola 2/2

1. července 2014 v 10:30 | Teteyza12 |  FF - The Dark Moon
Tak a máme tu druhou část druhé kapitoly FF na TW The Dark Moon. Myslím, že žádné dlouhé vykecávání není třeba a můžeme rovnu přikročit k povídce. :)

2.kapitola (2/2)

Dláčci se pomalu blížili k nám. Lydia se tiskla ke Stilesovi, Lucy se schovávala za Dannym, Cora, Malia, Aiden, Ethan, Scott a Isaac byli připravení k boji a Allison by nejraději vytáhla svůj luk. Všechno bylo napjaté. Když Dláčci došli k nám, zazvonilo na hodinu. Na školním nádvoří jsme byli sami a Cora vycenila zuby a zavrčela. "To je pěkné přivítání, vlčku." řekl ten Dlak a Dlačice stála opodál. "Co se nejdříve představit?" zeptal se. "Jsem Noah Williams. Támhle je moje přítelkyně Zoey Andrews. Pojď k nám Zoey!" přikázal jí a ona neochotně šla. "Nemáme zájem se s vámi přátelit, dláčci." vyjel po nich Aiden a společně s Corou zavrčel. Dva nejhorkokrevnější z celé party se k sobě hodí. Dalo by se říct smečky. "Vidím, že máte mezi sebou nováčka." podíval se na mě. "Jak se jmenuješ?" zeptal se a zpražil mě pohledem. Podíval jsem se na Lydiu a ona přikývla. "Jsem Lucas McCann." zarazil se. "M... M... McCann?" vykoktal ze sebe a já mu přikývl. "Máte mezi sebou lovce přeměněného ve vlčka a je vám to fuk?" "Jakej lovec?" zeptal jsem se nevěřícně. "Třeba je to shoda jmen, Noahu." řekla Zoey. "Kdo je McCann?" zeptal se Stiles a ostatní jen nevědomě koukali. "McCann je největší lovec. Ten co uloví kohokoliv, kdykoliv a kdekoliv. Nikdy nevíte kdy vás sleduje. Nejdřív se, ale musíte něčím provinit." vysvětlovala Zoey. "Například tím, že zabijete lovce nebo když vaše smečka nebo vy sám vyvraždíte téměř celou rodinu. Ten hlavní je McCann. Všechno řídí, určuje kdo zemře a kdo přežije. Pro vlčky a Dlaky je největší hrozba, ale také pro upíry a čarodějky. Loví i Kitsune. I když je nemá v kodexu. Jeho kodex se skládá ze tří pravidel. První: Pokusit se neublížit lidem ani lovcům. Druhé: Nezabíjet nadpřirozeno pod šestnáct let. A třetí: Zabíjet druhy nadpřirozena, která jsou zde vypsána. Vlkodlak, Jaguárodlak, Upír, Čarodějka, Kitsune." řekla zase Zoey. "Jeho celé jméno je Alex McCann." vypravil ze sebe Noah. Zarazil jsem se a úplně se mi podlomily kolena. "Můj otec se jmenuje Alex McCann. Sem jsme se přestěhovali z Los Angeles. Otec tam byl v ústavu pro duševně choré." "Každé nadpřirozeno ví, že v LA je ústav pro duševně choré pouze zástěrka. je tam profesionální lovecká akademie a sklad a laboratoř a sídlí tam komise, v jejichž čele je McCann. To on rozhoduje o všem co se tam děje." pokračoval Noah. "Já o tom všem vím, protože mě zajmuli, ale ještě mi v té době bylo patnáct." pokračovala Zoey. "Allison, víš o nějakém lovci se jménem Alex McCann?" zeptala se Lydia. "Já ne, ale můj táta by mohl vědět. "Mého otce teď přesunuli do ústavu tady. Další zástěrka?" "Bohužel to tak vypadá." odpověděl mi Ethan. Uběhlo asi deset minut od začátku hodiny a my jsme museli do tříd.
*
"Kde jste byli?" Zeptal se nás pan Argent když nás do třídy dorazilo dvanáct pozdě a dva noví studenti v patách. Všichni jsme se usadili a pokračovali jsme ve výuce. Pak jsem zavezl několik lidí domů. Maliu, Allison, Isaaca a Coru. Isaaca a Coru jsem odvezl k Derekovi a Allison normálně domů. Maliu jsem odvezl jako poslední. "Jsem doma sama. Nechceš se na chvíli zastavit? Můžeme trénovat." Nebyl jsem proti. Trénovali jsme vysunování drápů a přeměnu. Po půl hodině se mi pořád nedařilo se přeměnit. Ale důvěřovala mi. Konečně jsem to dokázal. Pak jsem jel domů. Jakmile jsem dorazil domů objala mě nějaká šíleně rychlá postava. "Bráško!" zakřičela a já poznal, že je to má sestra Amy. Usmívala se což nebylo příznakem opuštění. "Chci ti představit Ricka. Mého snoubence. Budeme tu žít taky!" byla naprosto šťastná, ale já cítil z Ricka něco zvláštního. Malia říkala, že to je schopnost, co mají vlkodlaci. Páchl po krvi. Šel jsem do kuchyně a řekl jsem Rickovi: "Nemůžeš mi s něčím pomoct?" "Jasně." odvětil. "Nakrájím cibuli a ty můžeš prosím nakrájet maso." řekl jsem. "Au." řízl jsem se do ruky a začala mi téct krev. Podíval jsem se na Ricka a jeho oči se změnily. A zuby taky. "Jsi upír, že jo?" zranění se zahojilo a on byl překvapen. "Ty jsi vlkodlak, že jo?" přikývl jsem a dohodli jsme se, že to nikomu neřekneme. Pak jsem si šel lehnout. Chvíli jsem se převaloval a přemýšlel jsem. O Malii. Byla hodně sexy. Pak jsem konečně usnul.

That's it, guys. :D Doufám, že se líbila nezapomeňte mi napsat komentář pod článek, protože bych chtěla znát váš názor. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 1. července 2014 v 11:13 | Reagovat

:DDD Krásně napsáno, krásná kapitolka, krásný děj. :D
Upíří v Beacon Hills, Yeah! :D
Těším se na další kapitolu. :)

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 1. července 2014 v 11:46 | Reagovat

[1]: Děkuju. :)
Upíry jsem tam chtěla od začátku. Jen bych chtěla vědět jestli by bylo dobrý kdyby tam přijel třeba Damon, Elena a Stefan? Nebo jen Damon a Stefan. Ještě udělám nějakou anketu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama