The Dark Moon - 4.kapitola

15. prosince 2014 v 16:15 | Teteyza12 |  FF - The Dark Moon
Čauky. Omlouvám se za svou neaktivitu v posledních dnech, ale čas nebyl, nálada nebyla, no asi to znáte. :) V dnešní kapitole vůbec netuším co by Lucas a jeho parta mohli řešit, ale asi se zaměřím na párování. Dnešní kapitola bude tím pádem maličko jiná tím, že bude delší a budeme se zaměřovat na různé páry. Tím pádem to bude z více pohledů. :) A bude to rozdělen podle počtu párů na party. Takže když máme například 3 páry tak budou tři party. :) No nic. Časem bych měla vytvořit novej obrázek pro TDM takže ten obrázek tam na dnešní kapitolu dávat nebudu... Tak a jdeme na to.
Minulá část: TDM - 3.kapitola
Jen ještě pro mé využití postavy:
Lucas McCann (+ Malia Tate)
Andrew McCann
Lydia Martin + Stiles Stilinski
Derek Hale + Grace Smith
Cora Hale + Aiden Black
Ethan Black + Danny Brown
Isaac Lahey (+ Allison Argent)
Scott McCall (+ Rebekah Mikaelson)
Chris Argent
Damon Slavatore + Bonnie Bennett
Klaus Mikaelson + Caroline Forbes
Elijah Mikaelson + Hayley Marshall
Stefan Salvatore + Katherine Pierce


4.kapitola

Lucas&Malia
Ráno jsem se díval z okna a přemýšlel jsem o životě. Najednou mě z mého přemýšlení vytrhlo zazvonění telefonu. Volal Scott. "Čau, kámo. Co je?" zeptal jsem se když jsem telefon zvedl. "Párty? Dneska večer? Fajn. U Dereka? A mám mít doprovod? Co? Jasně, zveš jenom kluky a ti si dovedou holku, jasně. Čau." Byl to krátký rozhovor, ale bylo z toho jasně znát, že dnes večer Scott pořádá párty u Dereka, Derek o tom neví a Scott zve jenom kluky aby si někoho přivedli. Podíval jsem se na noviny, které už ležely na stole. Hlavní titulek: Teenager z Beacon Hillské střední zmizel. Policie po něm pátrá. A byla tam fotka. To je... to není možné. To je Danny. řekl jsem si vyděšeně a hned jsem volal Malii. Ne jen kvůli tomu článku, ale i kvůli párty. Nevěděl jsem co říct. "Haló, Lucasi." ozvalo se z telefonu. "Ahoj, Malio. Už jsi dneska četla noviny? Tak si je honem přečti." chvíli jsem čekal a poté jsem slyšel vyděšené zajíknutí. "To... to... to není m.. možné." vykoktala ze sebe Malia. "Víš co? Promluvíme si o tom u tebe. Jsem tam za chvíli." řekl jsem jí a položil jsem to. Rychle jsem spěchal autem za Maliou a do pěti minut jsem tam byl. Vyběhl jsem z auta až k jejím dveřím a zaklepal jsem. Přišla mi otevřít s vyděšeným výrazem ve tváři. "Táta není doma." řekla a pozvala mě dovnitř. Vešel jsem do jejího pokoje a posadil se na postel. "Jsi v pohodě?" zeptal jsem se jí. "Víš, moc jsem Dannyho neznal, ale první den školy jste mi zachránili krk." řekl jsem a ona si sedla vedle mě. "Danny je dobrej kluk. Jestli ho nenajdou..." Ale ani to nestihla dokončit a rozbrečela se. "Promiň." omluvila se mi a já ji kamarádsky objal. "Víš co? Potřebuješ rozptýlit. Dneska půjdeme na párty. Taková jenom na odreagování. Vezmeš si to nejhezčí oblečení co máš a půjdem tam spolu. Jestli chceš." dodal jsem rychle a Malia se usmála a přikývla. "Dobře. Stavím se pro tebe v sedm." mávl jsem na ni a vyšel jsem ven. Zničehonic se zatáhlo a začalo poprchvávat. Zalezl jsem do auta a jel jsem domů.
*
Doma jsem se připravil. Vzal jsem si na sebe košili s krátkým rukávem, i když pršelo tak bylo docela teplo, a džíny. Do pokoje vešla ségra. "Páni, ty někam jdeš?" zeptala se a prohlížela si mě. "Jo, jak je Rickovi?" zeptal jsem se a otočil se na Amy. "Je mu fajn. Jen trochu otřesenej." řekla a usmála se. "A kam teda jdeš?" zeptala se znovu. "Na párty, ale pro mámu, jdu na společenskou událost se svými přáteli." řekl jsem s úsměvem a sestra s usmála. Bylo skvělé ji vidět se smát. S upírem Rickem byla šťastná a já neměl v úmyslu jí to kazit. "Když mě omluvíš, tak budu muset jít." řekl jsem a políbil jsem ji na tvář a mávnul jsem na odchod. Snažil jsem se proplížit přes kuchyň neslyšně, ale máma zkrátka slyší všechno. "Kam to jdeš?" zavolala z kuchyně máma a vykoukla na mě. "Já jen... no... jdu ven. S kamarádama." vykoktal jsem ze sebe. Máma se na mě podezíravě podívala, ale dovolila a tak jsem rychle vyběhl ven. Déšť ustal a zase se udělalo hezky.
*
Jakmile jsem dorazil k Malii rozsvítilo se slunce, které do této doby bylo za mraky. Zaklepal jsem a po chvilce mi přišla otevřít. Usmál jsem se a ona se na mě taky usmála. "Jdeme?" zeptal jsem se a ona přikývla. Pak zavřela dveře a nastoupili jsme do auta. Jel jsem do Derekova bytu. Celou cestu jsme moc nemluvili. Jen padla pochvala na Maliino oblečení a tak. Dojeli jsme tam a zevnitř se už ozývala hudba. Přišli jsme dovnitř a Scott nás přivítal. Kromě něj tam byla ještě Rebekah, Allison a Isaac. Zatím se nám to nějak nerozbíhalo, ale to brzy přijde.

Tak to je prozatím vše. Už tak to máte dost dlouhé, takže se s vámi loučím a doufám, že se vám to líbilo :D Rozhodla jsem se, že každý den, pokud někde nebudu, vám přidám jeden či dva příspěvky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama