Velká zábava: Advokáti jsou drazí

23. prosince 2014 v 22:25 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
Je tu další část Velké zábavy a já se nebudu moc vykecávat. Dnes budeme shánět drahý advokáty a dostaneme naše miláčky z vězení. :D
Páry: El.Dev.+Elijah, girl+Silas, Cath+Damon, El+Klausík, Gin+Isaac, Il+Roman, Meg+Stef, Luc+Enzo a já+Aiden, Al+Ethan.
Friendship: Kol+Jeremy a Derek+Stiles

Advokáti jsou drazí

"Musíme je dostat zpátky!" zakřičela Girl a pak se posadila zpět na obrubník. Před pár minutami kluky a El.Dev. odvezli policajti do vazby. Byly jsme úplně zoufalé. "Měly bysme si najít hotel." řekla El a ostatní přikývly. Došly jsme k nejbližšímu hotelu i s našimi kufry a také kufry kluků. Zaplatily jsme si celé patro a rozdělily jsme se do pokojů. Já+Cathy+Al, Meg+Girl, El+Luc, Il+Gin.
Pak jsme se sešly na pokoji Meg a Girl, kde jsme plánovaly co dál. Meg už se stihla převléct do pyžama. "Hezká košilka." podotkla jsem na Meg, abych trochu uvolnila atmosféru. Meg se usmála a začaly jsme něco řešit. "Měly bychom najít advokáta." řekla Il. "Ale advokáti sú drahí." podotkla Cath. "Jenže něco udělat musíme." odvětila Luc. Almonea jen koukala a Gin pak promluvila: "Nějaký peníze přeci máme. Dáme to dohromady. Kolik máte? Já mám 15$." domluvila a všechny dívky se začaly hrabat ve svých i klučičích peněženkách. Nakonec jsme nasbíraly 485$. "Stačí to na právníka?" promluvila po dlouhé době Almonea. Já jsem přikývla. "Asi na levnýho, ale mohl by je z toho vysekat." řekla jsem. "Asi by sme si mali ísť ľahnúť. Bol to dlhý deň." podotkla Cathy a odebrali jsme se do svých pokojů.
Ráno jsme vstaly a daly jsme si snídani. Pak jsme se optaly na advokátní kancelář a vyrazily jsme. Advokát na nás koukal jako na blázny, ale nic neříkal. "Fajn." řekl po chvíli. "Bude to 500$." řekl si o cenu. Zpražila jsem ho pohledem a Luc ho vzala za límeček jeho růžové košile a praštila s ním o zeď. "Neštvi mě. Dáme ti 485$ a buď rád, že ten tvůj ksichtík nerozmlátím. Jsem od Enza až příliš dlouho, takže mě ne*er." zanadávala si Luc a koukala se mu zpříma do očí. El ji pak od něj odtáhla. "Myslí to vážně." podotkla jsem s ironickým úsměvem. Odpoledne měl být soud a náš advokát, kterého jsem odhadovala na gaye, byl plně připraven.
My jsme se též připravily. Vzaly jsme si na sebe šaty typu tohohle
Tohohlešaty č.1
Tohohle
šaty č.2
A taky tohoto
šaty č.3
Já měla na sobě ty poslední a byly v různých barvách. Byly jsme připraveny ohromit soudce svými přednostmi a taky jsme byly připraveny na své miláčky. Ještě jsme i vzaly šaty pro El.Dev. aby nemusela být v těch jejích šipnavých šatech.
šaty El.Dev.
Usadily jsme se u soudu a Elijah se jako nejstarší posadil vedle advokáta a započal soud. "Jste obviněni za rušení nočního klidu na moři a za přechovávání alkoholu u nezletilých a nabízení alkoholu nezletilým." počal povídat soudce. "Máte nějaké vysvětlení?" všichni mlčeli až na advokáta. "Mí klienti vše popírají. Nemáte žádné svědky." řekl naprosto klidným hlasem. "Mí klienti s tím ovšem nesouhlasí." řekla avokátka druhé strany. "Spali na lodi pár metrů od jejich a rušilo je to tak moc." dodala s úlisným úsměvem. "Námitka ctihodnosti." řekla jsem a postavila jsem se. "Mluvte." řekl soudce. "Potvrzuji, že v okolí naší lodi byla hudba slyšet maximálně na 10 metrů." Díky hlubokému výstřihu a krátkých šatech soudce zcela vykulil oči a vlastně i Aiden, který na nás celou dobu koukal. Posadila jsem se a usmála jsem se na holky. "Námitka ctihodnosti." řekla advokátka. "Zamítá se." zpražil ji soudce pohledem. "Ovšem vašim klientům nevěřím. Přeci jen jsme našli u dívek sedících v síni alkohol." řekl soudce Harris. "Námitka ctihodnosti." řekla nyní Cathy a povstala. Měla na sobě šaty č. 2 v tmavě modré barvě. Usmála se na něj, ale vlastně se pořád koukala na Damona a Damon ani soudce z ní nespustili oči. "Povoluje se." řekl ohromený soudce. "Ten alkohol jsme s děvčaty nepily. Jen u nás byl v úschově." posadila se a soudce mluvil dál. "Dobrá. Po přestávce vynesu rozsudek." řekl soudce a všichni opustili soudní síň.
Společně jsme se sešli na chodbě. Všechny jsme objaly El.Dev. a já pak zamířila k Aidenovi, kterého jsem také objala. "Doufám, že to vyjde." pošeptala jsem mu s úsměvem. Il také byla v objetí Romana a Luc s Enzem se zkrátka líbali. Meg stála vedle Stefana a měla jednu ruku okolo jeho krku. "Meg, leze ti košilka." špitla El.
Poté skončila přestávka a všichni se opět nahrnuli dovnitř. "Shledávám obžalované..." žačal soudce. "...nevinnými." dokončil to a my všichni vyletěli štěstím. Poté jsme se odebrali do hotelových pokojů, kde jsme přespali do dalšího dne.

Tak a je to. Je to maličko delší, ale doufám, že nevadí. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | 24. prosince 2014 v 12:56 | Reagovat

I love youuu!!! :D
Ono to je tak dokonalé, proste luxus. S tými šatami si sa úplne trafila, modrá je moja obľúbená farba a aj ten strih bol veľmi zaujímavý... Máš naozaj talent, je to nádhera! :3
Práveže som bola rada, že je kapitolka dlhšia, krásny vianočný darček, pre mňa určite. :)
Teším sa na ďalšie pokračovanie. :*

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 24. prosince 2014 v 14:01 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se líbí :D Já si říkala jakou barvu a nakonec jsem vybrala tmavě modrou.
:) Jojo :) No na další kapitolu by ses měla obzvlášť těšit :D

3 Ginny123 Ginny123 | 31. prosince 2014 v 11:40 | Reagovat

Wow, zajímavý díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama