Velká zábava: Jde se pařit!

21. prosince 2014 v 13:26 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
Ahojky všichni!
Je tu další část Velké zábavy. V dnešním díle už se konečně dočkáte pařby, o které se tak moc mluví. No, máme tu Hope, která přijela v minulém díle a pak tu máme jednu novou slečnu, která zajisté posune děj. Její jméno vám říkat nebudu, ale nebojte se dozvíte se ho.
Ještě kajuty: El.Dev.+Elijah, girl+Silas, Cath+Damon, El+Klausík, Gin+Isaac, Il+Roman, Meg+Stef, Luc+Enzo a já+Aiden, +Ethan.
Pak jsou pouze klučičí kajuty: Kol+Jeremy a Derek+Stiles.

Velká zábava: Jde se pařit

Po velmi zajímavém ránu jsme se všichni odebrali k přípravám na párty, která měla oslavovat, co jsme všechno dokázali. Vlastně bylo už všechno nachystáno a my strávili zbytek dne jídlem a taky povalováním se u bazénu a opalováním. Nastal večer a konečně jsme mohli zahájit pařbu. Hudba hrála a všichni pařili, alkohol tekl proudem, ale pili spíš kluci. Já a El jsme momentálně stály opodál a povídaly jsme si. "Jak se ti zatím líbí tahle párty?" zakřičela jsem, protože by mě jinak nebylo slyšet. "Je to fajn, ale moc se pije a málo se tančí." podotkla El a já se rozhodla s tím něco udělat. Společně jsme došly k Aidenovi a Klausovi, kteří si v podnapilém stavu pořádali soutěž, kdo dřív vypije půllitr piva. Bylo to nerozhodně, ale pak jsme je od toho vyrušili a zatáhli jsme je tancovat. Párty byla v plném proudu, ale najednou Gin zakřičela: "Někdo tam je! Na moři!" Podívali jsme se tam a opravdu. Nějaká dívka seděla na kusu dřeva a volala o pomoc. Damon tam rychle skočil a pomohl jí a Stefan se Silasem jim pak pomohli nahoru. Dívka byla zmrzlá a unavená. Všichni jsme se k ní seběhli a El.Dev. jako nejstarší šla za ní. "Ahoj," pozdravila vlídně. "Jsem El.Dev." představila se a chvilku čekala než se dívka uklidní. "Co se stalo?" zeptala se. "Ztroskotala jsem... na ostrově a pak jsem se vydala po moři." vykoktala ze sebe dívka. "Jmenuju se Almonea, ale říkejte mi Al." řekla a já pozorovala jak okouzleně se na ni Ethan dívá. Usmála jsem se a poklepala jsem na Aidena. Ten se otočil a taky se zasmál. Pak přešel k Ethanovi a chvíli se s ním bavil. Ten se pousmál a přešel k Al. "Já se o ni postarám. Vezmu ji do kajuty a půjčím jí nějaké suché oblečení." řekl a tak taky udělal. "Pak se k nám připojte!" zavolal za ním Elijah a Klaus s Aidenem a Damonem se smáli. Pak jsem opět Aidena zatáhla na parket.
Pařili jsme dlouho předlouho a když už jsme to chtěli ukončit, přijela pobřežní hlídka. "Musíme vás zatknout za rušení nočního klidu!" zakřičeli do megafonu a všechny nás pevezli na souš. "Ryby si stěžovaly." podotkli, když zatýkali všechny kluky a El.Dev., protože ta z nás všech byla jediná dospělá... "Počkejte!" křičela girl. "To je nedorozumenie!" zakřičela ještě hlasitěji Cathy, ale nebylo to moc platné. Policie je pak odvezla a chtěli je soudit. Byly jsme úplně ztracené.
Pokračování příště...

Jojo, tak se později dozvíte co se stane Smějící se Muhehe...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | 21. prosince 2014 v 14:33 | Reagovat

Teeda Teri, ja mám dosť. :DDD
Dúfam, že tá Al neposunie dej ďalej tak, že ma Damon 'odkopne' a vznikne nový pár Damon&Al... :D Nechceš ma mať predsa na svedomí, nou? ;) Inak sa mi to veľmi páči, je to dynamické a skvelé, teším sa na ďalšie časti! :3 :*

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 21. prosince 2014 v 16:11 | Reagovat

[1]: :D
Neboj se :D Vznikne leda nový pár Al&Ethan :D Proč myslíš, že tam je? :DDD
Jéj, jsi zlato :D

3 Cathy Cathy | 24. prosince 2014 v 13:00 | Reagovat

[2]: xDD
Veď pre to. :D Už som sa zľakla... buď by som to neprežila ja alebo Al, pretože sa Damona len tak nevzdám. :DD Al&Ethan znie veľmi... zaujímavo. x) :3
Honey, píšeš naozaj skvele... best :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama