Velká zábava : Konečně jsme ho našli

14. prosince 2014 v 0:05 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
A je to tady! Další část povídky o vraždách a pařbě. Omouvám se moc moc za mou neaktivitu, protože vy si to nezasloužíte. Měla jsem hrozně moc co dělat a neměla jsem moc náladu na blog.
Kajuty: El.Dev.+Elijah, girl+Silas, Cath+Damon, El+Klausík, Gin+Isaac, Il+Roman, Meg+Stef, Luc+Enzo a já+Aiden a Ethan. Pak jsou pouze klučičí kajuty: Kol+Jeremy a Derek+Stiles


Velká zábava: Konečně jsme ho našli

"Už tam budem???" řekl znuděně Stiles už asi po dvacátý a El.Dev. mu opět odpověděla: "Ne!" Seděli jsme opět v náklaďáku a neměli co dělat. Zase bylo vedro jako prase. "Nemůže mít ten náklaďák okna?" zeptal se po chvilce Isaac. Já jsem si toho nevšímala, spíš jsem hledala dvojčata. "El?" zavolala jsem a El přišla. "Co se děje?" "Neviděla jsi dvojčata?" Zdálo se nám, že je tam jaksi ticho. "Když o tom mluvíš, nemůžu najít Klause." Přiběhla za námi Cath a zavolala: "Neviděl někdo Damona?" Najednou jsme uslyšeli dupot nahoře na kamioně. "Co to je?" ptala se zvědavě Meg. Po chvíli jsme si všimli, že Kol a Derek jsou taky pryč a s nimi i Silas a Stefan. Roman zničeho nic otevřel náklaďák a nám vál vítr přímo do obličeje. Ze střechy vystrčil hlavu Aiden a zavolal si mě, El a Cath. "Pojďte nahoru, holky." a natáhl ruku. Já se ho chytla jako první. Skoro doslova mě vyhodil nahoru a já spatřila neuvěřitelnou krajinu plnou zeleně. Pak vytáhl nahoru i Cath a El a zavřel náklaďák. Viděly jsme kluky jak tam skáčou salta a dělaj kraviny, ostatně jako vždycky.
El.Dev. se otočila z kabiny a uviděla, že je nás tam nějak málo. "Kde jsou všichni?" zeptala se. "Co?" řekli všichni ostatní jakoby si ničeho nevšimli. "Už tam budem?" "Asi za deset minut Stilesi. Kde jsou všichni?" "Nemáme ponětí." řekli všichni automaticky. El.Dev. chvíli přemýšlela a pak uslyšela nad kabinou dopad. Hned ji napadlo, že by se měl někdo jít podívat nahoru. Rozhodla se, že to udělá sama. Vylezla okýnkem a uviděla to samé co my když jsme vylezli nahoru. Akorát z toho nebyla nadšená. "Co vás to popadlo? Vy se umíte hojit, ale ony ne. Co když by je něco zasáhlo?" "Dáváme na ně pozor." namítl na to Aiden. Derek chtěl přejít k El.Dev., ale nějak nevypočítal skok a propadl se zpět do náklaďáku. Tohle bylo asi přes čáru ani jsme si nevšimli, že jsme přijeli k nějakému domu. Elijah vylezl z kabiny, otevřel náklaďák a všiml si, že polovina lidí co tam měla být je pryč. Celou dobu měl na uších sluchátka. Nakonec si všiml díry v plachtě a to ho naštvalo.
Po chvíli jsme to urovnali a vyšli jsme k domu Davise. "Je někdo doma?" zavolal Klaus ironicky. A Jeremy mu na to odpověděl: "Jo, ty pitomče. Je v bazéně." čímž Klause urazil a on mu chtěl zlomit vaz. Jenže než to stihl Jeremy vlezl dovnitř a Klaus tam bez pozvání nemohl. Nějak to urovnali a vydali jsme se dozadu k bazénu. Davis se zrovna opaloval a byl to děsný pohled. Silas se k němu přiblížil a řekl: "Dobrý den. Pan Davis?" "Ano." Davis vstal a otočil se. Zarazil se když spatřil Dereka, Stilese, Aidena, Isaaca a Ethana. Začal utíkat, když v nich poznal své postavy, ale nebylo mu to nic platné, protože netušil, že ssebou mají upíry. Kol se k němu přenesl a ovládl ho aby přepsal scénář k Teen Wolf.
Diktovala mu to Luc. "Scott se otočil a uviděl ten největší strom, co kdy viděl. Ozývalo se z něj hodně hlasů. Jeden z nich poznal a řekl: "Aiden.". Našli v tom stromě díru docela velkou aby jí mohl projít on i Stiles. Vešli tam a Uviděli kotel plný duší, které vypadaly jako obličeje. Uviděl tvář Aidena i Allison. Vzali si je ssebou do lahviček a odnesli k jejich tělům. Nalili obsah lahviček do úst těl a rázem ožili. Pak se do města vrátil Ethan a... No nějak to tam zpracujete." dokončila to a pak Jeremy vzal Davisovi z rukou scénář a hodil ho do vody. Nechali jsme ho tam utopit a pak El.Dev. provedlo resuscitaci. Aiden s Ethanem zatím sehnali rekvizity mečů, které měli Oni a naostřili je. Dostali tu čest zabodnout Davise stejně jako zabodli Oni Aidena na Davisův rozkaz podle scénáře. Pak jsme ho nechali jen umřít. CHtěli jsme nalézt zpátky do nálaďáku, ale byla tam ta velká díra v plachtě. Naštěstí měl Davis obří karavan a auto, které se Elijahovi moc líbilo. Konečně jsme si mohli otevřít okýnka. "Kam teď?" zeptala se girl. "Myslím, že na loď." odpověděla Il. "Konečně si můžeme odpočinout." dodala k tomu Gin. Vyjeli jsme na dlouhou cestu zpátky k lodi. Všechny holky si lehly na postele a gauč a křesla a kluci si lehli na matrace na zem. Byl to dlouhý den, ale stál za to.


Doufám, že se líbilo a omlouvám se za delší neaktivitu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama