Velká zábava:Přípravy a malé překvápko

14. prosince 2014 v 8:13 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
A máme tu další část povídky! O velké zábavě na naší krásné lodi! No dnes vydávám již druhou povídku, ale je to tou neaktivitou a tak jsem vám chtěla takhle pěkně... no však víte co myslím Usmívající se
Kajuty: El.Dev.+Elijah, girl+Silas, Cath+Damon, El+Klausík, Gin+Isaac, Il+Roman, Meg+Stef, Luc+Enzo a já+Aiden a Ethan. Pak jsou pouze klučičí kajuty: Kol+Jeremy a Derek+Stiles.


Velká zábava: Přípravy a malé překvápko

Všechny holky se ten večer, kdy jsme přijeli od Davise, rozhodly, že se ráno probudí v 5 hodin a uvaří snídani a připraví zábavný program. Jako první na sraz přišla El.Dev., jelikož to pořádala. Všechny ostatní holky se tam po skupinkách doplahočily ještě ospalé kromě skupinky, ve které jsem byla já. El, Cath, Gin a já jsme se střetly na chodbě a trošku jsme se zakecaly a uviděly jsme Dereka jak vychází z kajuty. Nenápadně El řekla: "Jé. Ahoj Dereku." maličko znervózněla. "Jak se vede?" "Co tu děláte? Máte ponětí kolik je hodin?" Všechny jsme na něj civěly a nevěděly jsme co říct. "Tete si něco udělala s rukou a tak jí to jdeme trochu schladit." zaimprovizovala Gin a já s El a Cath jsme jen nevěřícně koukaly. Pak nás napadlo to trochu zahrát. "Jo, Dereku. Hrozně mě bolí levá ruka. Já jsem nějak blbě spadla," řekla jsem, ale Derek tomu moc nevěřil. "A zavolala mě. A já následně zavolala Cath. A Cath zavolala Gin a tak jsme se po chvíli rozhodly jí to jít schladit." "Takže my pôjdeme." řekla Cath a pomaličku jsme odkráčely ke koupelnám než Derek opět zašel. Pak jsme se vydaly na horní palubu.
"Takže, holky!" zakřičela El.Dev., když jsme byly všechny. "Rozdělíme si role. Tete, Luc a Gin půjdete připravit snídani. Udělejte 23 porcí plus na přidání. Co bude k snídani?" "Uděláme tousty, míchaná vajíčka a k tomu nějaký máslo a šunku." oznámila Luc a vydaly jsme se do kuchyně. "Meg a Girl, vy půjdete nachystat stoly a židle k snídani a pak skočíte pomoct Il a mně s transparentem." nakázala El.Dev.. "S transparentem pro koho?" zajímalo Meg. "Pro malinkou Hope. Přijede za tatínkem a pravýma strejdama a jejími hodnými tetami a strejdy." všechni se radovaly a Meg s Girl odběhly do jídelny. Cath a El dostaly na práci uvařit kafe, čaje různých chutí, udělat džusy, namíchat drinky bez alkoholu.
Jsme v kuchyni: "Kdo na mě hodil to vajíčko?" zeptala se Luc a já jí na to odpověděla: "Ono to samo." dosti chabá výmluva, ale byla to pravda. Luc hodila další vajíčko tentokrát mířeno na mě. Dostala jsem to přímo do zad. "Hele, holky nemusíme tu rozpoutat vajíčkovou bit..." než to stihla dopovědět, dostala vajíčkem do nohy. A to ji naštvalo tak se v kuchyni rozpoutala vaječná válka.
Jsme v jídelně: Meg vzala židli a odtáhla ji ke stolu. "Ta byla poslední!" křikla na Girl. "Dobře. Myslím, že můžeme jít pomoct s tím transparentem." odpověděla Girl a obě odešly z nádherně připravené jídelny.
Jsme u transparentu: El.Dev. se na to podívala trochu z dálky. "Něco tam chybí." "Barva?" zeptala se s ironií v hlase Il. "Ještě něco. Třpytky!" a odběhla do skladu pro růžové a zlaté třptky. Když se vrátila už tam byly Meg a Girl a skoro polovina písmen byla vybarvená. "Čau." pozdravila Meg a El.Dev. kývla hlavou. "Hned vám pomůžu." řekla a odložila třpytky na stůl. Když to měly hotovo posypaly to třpytkami až to jen zářilo. Tak se vydaly do kuchyně.
Jsme v baru: Cath a El míchají různé drinky a skvěle se u toho baví. Moc se toho u nich nestalo. Jen rozbily pár sklenic, ale jinak nic.
Jsme zpět v kuchyni, kde se rozpoutala vaječná válka, ale už ustala a jakmile tam všichni přišli byla snídaně uvařená.
Chvíli po uklizení kuchyně vstali kluci a vešli do jídelny kde už voněla čerstvá snídaně. "Holky, jste tu?!" zavolal Kol. Všechny jsme vyšly akorát bez El.Dev., která čekala venku než přivezou Hope. Ani jeden z kluků si nevšiml obrovského transparentu, který visel na stropě. Uslyšeli jsme zvuk motoru. A chvíi poté přišla El.Dev. s malým klubíčkem v ruce. "Podívej se táta." řekla El.Dev. s úsměvem a přišla ke Klausovi. "Ahoj, love." řekl na ni jemně Klaus a vzal ji do náruče. Všichni se s ní přivítali a pak jsme si dali výbornou snídani. Bylo to úžasné ráno a den měl pokračovat.

Doufám, že se vám tato část líbila a asi budu vydávat povídky pravidelně, ale ještě se rozhodnu jak, abych vám to nějak upřesnila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama