Velká zábava: Štěstím bez sebe

16. ledna 2015 v 22:43 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
Po dlouhé době je tu další část Velké zábavy, kde se konečně dočkáme dvou z několika svateb :) Nebojte se ostatní, určitě na vás také dojde :D bez dalšího vykecávání se na to vrhnem...
Postavy: El.Dev., Elijah, girl, Silas, Cath, Damon, El, Klausík, Gin, Isaac, Il, Roman, Meg, Stef, Luc, Enzo, já, Aiden, Ethan, Al, Kol, Jeremy, Derek, Stiles

Velká zábava: Štěstím bez sebe

Ráno jsme se s děvčaty probudily velmi brzy. Vzaly jsme šminky a šperky a všechno potřebné a vyrazily jsme se nachystat do pokoje pro nevěsty. Já a Gin jsme pomohly Cathy vybíráním doplňků a Luc s Meg pomohly El. Nalakovat nehty a připravit kravaty pro ženichy. Klaus dostal červenou kravatu a Damon dostal modrou kravatu. K jejich obleku a bílé košili to bude vypadat náherně. Pak už nastaly ostatní přípravy. Cathy s El už se chtěly vydat zařizovat ostatní věci, ale měly nalakované nehty a mohly by se jim zničit. "Zařídíme to." řekla El.Dev. a posadila je obě na židle. Pak začala vše organizovat. "Meg, vem si s sebou Gin a běžte uvádět hosty do jejich pokojů a Girl zajistí s Il jejich pohodlí a zábavu. Já a Al zajistíme pohodlí našich nevěst a svědkyně, Tete a Luc, zajistíte věci na svatbu, aby bylo všechno tip ťop." rozdala úkoly a všichni se rozeběhli za svými úkoly.
Meg&Gin
Meg s Gin se rozeběhly ke vchodu do hotelu, kde byli všichni ubytováni do té velké hodiny, kdy si dva páry řeknou Ano. Zrovna dorazili rodiče Cathy. "Dobrý deň. Naša dcéra sa tu dnes vydáva." řekla její máma. "Jistě, pokoj číslo 12. Po schodech nahoru a doleva." řekla Meg a Gin se usmívala. Rodiče přikývli a vyrazili po schodech nahoru. Dorazili příbuzní ze strany Salvatorů. Byla zde Sarah Salvatore, která se již o svých příbuzných dozvěděla. "Ahoj, jsem Sarah Salvatore, tohle je můj doprovod Matt Donnovan." řekla a Gin se jich tentokrát ujala. "Ahoj, Matte. Jistě, to je pokoj číslo 2. Touto chodbou do prava a poslední dveře vlevo." vysvětlila Gin a Sarah s Mattem odešli. Tak to šlo s rodinnými příslušníky dále. Přijela dokonce i Rebekah. "Ahoj," řekla a Meg jí ukázala pokoj. Vlastně se tu stále omílalo to samé dokola. Jenže jeden host byl neočekávaný. Nakráčel tam muž, okolo třicítky, u kterého stála žena, které bylo sotva 20. Muž něco povídal italsky a žena pak promluvila. "jsem Camilla Petroni. Říká, že se doslechl o neočekávané svatbě 2 párů, velmi narychlo a musel se jít na tu slávu podívat. Je to starosta." řekla žena s úsměvem. "Jistě," řekla Gin. "Pokoj navíc se jistě najde." dodala rozpačitě Meg. Chvíli něco řešily s recepční a žena zatím přeložila. Gin si všimla prstýnku na jeho levé ruce. "Jste ženatý?" zeptala se po chvíli. "È sposato?" zeptala se žena a starosta přikývl. "Je to pokoj číslo 1. Apartmá." řekla Meg a Gin ukázala cestu.
Girl&Il
Girl a Il se odebraly k pokojům. Girl na jedno patro a Il do přízemí, kde kdykoliv jim zazvonilo upozornění na číslo pokoje, musely okamžitě na dané číslo a přinést to, co bylo potřeba. A také to musely shánět, což u některých věcí šlo dost těžko. U Il dole to byla docela pohoda. Mohla si tam i povídat s Meg a Gin. "Kdo to byl?" zeptala se, když odešel starosta. "To byl benátský starosta. Přijel se sem podívat." řekla Meg. "To byla jeho žena?" zeptala se opět Il. "Ne, to byla překladatelka, jeho žena tu není." vysvětlila Gin. Pak Il zapípalo čidlo, že někdo něco chce na pokoji 1. "Pardon, musím." omluvila se a utíkala na pokoj. vešla dovnitř bez klepání, jelikož zapomněla a co neviděla. Překladatelka, která přišla se starostou nyní seděla na stolku, kde leželo tlačítko pro přivolání obsluhy a starosta ji vášnivě líbal. Byla zaskočená a zřejmě si jí nevšimli. Není divu, když měl na sobě starosta pouze kalhoty a žena pouze spodní prádlo a ještě k tomu velmi... málo textilu bylo na jejím spodním prádle. Il tam chvíli zaraženě stála a po chvíli si jí starosta všiml. Přestal a Il ze sebe vykoktala pouze: "Tlačítko... obsluha... musím jít." zabouchla dveře a utíkala za Meg a Gin. "Pane jo..." řekla a děvčatům důvěrně pošeptala, že starosta podvádí svou ženu s překladatelkou. Jenže to dolů přišla Girl, že nikdo nic nepotřebuje. Té to taky Il řekla a aby toho nebylo málo, dorazil další host. Mladá žena okolo 25-ti let. "Dobrý den." pozdravila. "Jsem paní Starostová. Teprve rok, ale je tu můj muž?" zeptala se a všechny 4 stály s otevřenou pusou. "Do háje." řekla Il a pak oznámila. "Moment, zavolám ho." řekla s úsměvem a běžela za ním. Tentokrát zaklepala a vešla. Už byli hotoví a v posteli. "Rychle je tu vaše žena!" zařvala a hodila po nich oblečení. Pak se odebrala zpět do haly. "Hned tu bude." řekla klidně a za minutu přiběhl starosta. "Ciao, tesoro." řekla s úsměvem jeho žena a políbila ho. Nakonec se vše vyhnulo potížím.
El.Dev.&Al
Poté co odešli ostatní se El.Dev. a Al rozhodovaly co s nevěstami. Zrovna měly nalakované nehty a malinká Hope seděla v postýlce v rohu pokoje. "No, co třeba masáže? A potom, film? A pak vás oblečeme do šatů." oznámila El.Dev. a nevěsty nebyly proti. Začínalo se s masážemi, jenže by se to asi všechno nestihlo, takže to Al s El.Dev. zakomponovaly tak, že u masáží se bude dívat na film. Jenže na jakej? Asi by byla dobrá nějaká komedie, ale pak Al vytáhla Ladíme! a bylo rozhodnuto. Masáže pokračovaly v klidu, nevěsty relaxovaly, smály se a byly naprosto uvolněné. Vše se obešlo bez sebemenších potíží, až na jednu věc. Po chvíli masáží se ozval telefon El.Dev. "Haló?" ozvala se do telefonu. Zmatený hlas Luc se ozval celým pokojem, že musí El.Dev. ihned přijít do sálu. El.Dev. položila telefon a obrátila se k Al. "Musím odejít. Zvládneš to, že?" řekla a vyběhla z pokoje.
Tete&Luc
Rychle jsme se s Luc odebraly do obřadního sálu a začaly jsme se zařizováním. "Fajn... takže všichni, co tu něco zařizují nebo přináší do řady k tomuhle stolku!" zakřičela Luc a všichni to také udělali. Hezky po pořadě jsme řešili jejich problémy. "Květiny? Ano, výborně jsou tu. Děkuji." řekla jsem s milým úsměvem. "Hosté... přítomni. Výborně." špitla Luc a najednou zazvonil telefon. "Vezmu to." řekla jsem a přešla jsem k telefonu. "Prosím. Tady Tete jedna ze svědkyň, co pro vás mohu udělat?" zeptala jsem se a odfajfkovávala jsem co tu je a kdo tu je. "Cože? A... ale jakto? Ne, opravdu nemůžeme hostinu odsunout. Ne. Nemáme nikoho, kdo by udělal jiný. Fajn. Díky." a položila jsem to. "Luc, zavolej El.Dev., ať přijde okamžitě dolů. Na nic se neptej." řekla jsem směrem k Luc a zatím, co volala jsem řešila další problémy. "Opravdu je mi jedno, jestli bude na levé straně modrá nebo červená stužka. Opravdu nevím, kde bude modrá nebo červená část svatby. Dobře. Modrou nalevo a červenou napravo." vysvětlila jsem jedné dost nervózní slečně. Potom přišla Luc a chvíli po ní El.Dev. "Tak co je?" zeptala se udýchaně. "Dorty stojí v autě v zácpě." oznámila jsem jim oběma a obě dvě se zhrozily. "Ptala se, zda nemůžeme sehnat jiné, ale já řekla, že nemůžem, protože nemůžem." pokračovala jsem. "Prý se pokusí dojet, co nejdřív." dodala jsem. Nešlo to podle našich představ a za hodinu měla být svatba. "Víte co? Vrátíme se k nevěstám a ani muk." řekla El.Dev. a já s Luc jsme za ní rychle utíkaly.
Když jsme dorazily k nevěstám Al to zvládala docela dobře. "Dámy, svatba je za hodinu a vy ještě nejste převlečené?" zeptala se nervózně El.Dev. "Co se stalo?" zeptala se El. "Nic." řekla Luc s milým nečitelným úsměvem. "Fajn, oblíkat!" zavelela El.Dev. a já s Luc jsme pomohly nevěstám s oblékáním. Pak jsme ještě dodaly Cathy modré a El červené doplňky a nastalo oblékání nás ostatních. Já s Luc jsme si vzaly šaty, které jsme si vybraly a pak jsme dodaly doplňky. Pak se oblékly i ostatní holky, ale je toho tolik, že jsme ihned musely jít dolů se usadit. Ještě naše krásné družičky. Gin a Meg se postavily před dveře a nevěsty za ně. Já s Luc jsme se posadily dopředu a ostatní děvčata vedle svých přítelů. Vedle mě jako svědkové seděli Elijah a Stefan. Konečně zazněla krásná svatební znělka. Hosté se postavili a nevěsty vešly dovnitř. Zazněly pochvalné ovace a když nevěsty došly k oddávajícímu. Všechno bylo dokonalé. "Vážení hosté, vážení snoubenci. Sešli jsme se tu, abychom oslavili lásku dvou párů, kteří se rozhodli stvrdit jejich lásku manželstvím. Stojíte zde a každý si slíbíte lásku a věrnost. Ovšem první to chce pár zákonů pro šťastné manželství.
1. Tyto zákony vstoupí v platnost vyřčením slova 'Ano'
2. Manžel je od chvíle uzavření manželství nejšťastnějším mužem na světě."
Svatebčané se zasmáli a oddávající pokračoval. "3. Muž má svůj názor, žena má pravdu.
4. Debaty se musí vést hlasitě a zřetelně, sousedé chtějí slyšet.
5. Muž peníze vydělává, žena je utrácí." dokončil proslov a Cathy s El se na mě a Luc velmi zvláštním způsobem podívaly. My se zasmály a pak pokračoval obřad. "První se vy Cathy. Chcete říci svůj vlastní slib, nebo budete opakovat po mě?" zeptal se Cathy a Cathy kývla jakože bude opakovat. "Dobře, opakujte po mě. Já, Cathy, si beru Tebe, Damone za svého právoplatného manžela..." A Cathy to zopakovala. "A sľubujem, že ťa budem milovať v dobrom i zlom, v chorobe aj v zdraví a sľubujem, že ti budem nielen manželkou, ale aj kamarátkou." dokončila Cathy sama. "Nyní opakujte po mě. Já Damon Salvatore si beru Tebe, Cathy za svoji právoplatnou manželku..." Damon zopakoval a opět sám dokončil: "A slibuji, že tu pro tebe vždy budu a budu tě navždy milovat. Ve zdraví i nemoci, v hádce i míru a ano, můžeš za mé peníze koupit, co chceš." dodal vtipně. "Nyní poprosím svědky i vás, abyste stvrdili tento obřad svým podpisem." Cathy, Damon, já a Stefan jsme se odebrali k úřední listině a každý jsme to podepsali. "Nyní je vše dokončeno. Prohlašuji vás za muže a ženu, můžete políbit nevěstu." dokončil oddávající a Damon Cathy políbil velmi vášnivě... Pak následovala část svatby El a Klause. "Opakujte prosím po mě. Já Eleanor si beru Tebe, Niklausi, za svého právoplatného manžela..." El zopakovala. "A slibuji, že tě budu milovat a hýčkat. Budu milovat i tvoji dceru, jakoby byla má vlastní." dodala El. Pak Klaus. "Já Niklaus Mikaelson, si beru Tebe, El, za svoji právoplatnou manželku a slibuji, že tě budu milovat vždy a navždy. A kdykoli budeš něco potřebovat, stačí se na mě obrátit." řekl to Klaus úplně sám. "Prohlašuji vás za muže a ženu. Polibte nevěstu." řekl oddávající a zatímco se Klaus smál, El ho políbila. Následovala hostina a rozkrajování dortů. Nevěsty je ještě neviděly, ale vybírala El.Dev., jenže tu byl malý problém. Nejspíš tu ještě nebyly. Damon, Cathy, Klaus a El se vydali ke dveřím, ale to jim tam vkročila Luc, protože za dveřmi byla hostina. "Ještě než tam vejdete, vzpoměňte si na to, že jsme všichni šťastní." řekla Luc a Damon ji mírně odstrčil. Vešli dovnitř a dorty tam byly. "Pane Bože, to je nádhera." řekla El a koukla na svůj červený dort. Cathy s Damonem mrkli na svůj. "Pane jo, to je krásne. Vďaka." řekla Cathy. Pak vše probíhalo úplně normálně, hosté jedli, bavili se, tančili, novomanželé také a nakrojovali dorty... Všechno to byl prostě zázrak...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ginny123 Ginny123 | 18. ledna 2015 v 10:28 | Reagovat

Úžasná další kapča :)

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 18. ledna 2015 v 17:27 | Reagovat

[1]: Jé, děkuji :) Jsem ráda, že se líbí :D Chtělo by to další náměty, protože netuším, co až dokončím tohle. Možná si dám chvíli pauzu a budu pracovat zase na jiné povídce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama