TV Series Couples

5. února 2015 v 21:33 | Teteyza12 |  Ostatní
Ahojky všichni, kvůli názvu asi každý bude očekávat, že vám sem rozepíšu, co mám ráda za páry atd. Nerozepíšu, ale než vám povím, o čem to je, chtěla bych se vám omluvit, že jsem vám dlouho nepsala. Od čtvrtka minulého týdne jsem byla na soustředění se sborem. Tam jsme měli zkoušky tak 4 hodiny denně, možná míň a byli jsme tam až do něděle. Od pondělí jsem doma s virózou a hrozně mě bolí v krku a hlava a vlastně celej člověk. Mám ležet a to taky dělám. Opravdu mi teprve dnes začalo být líp, proto vám taky píšu teď, dokud mi ještě dobře je. Tak si užijte tento článek. :)

No, nebudu vám sem dávat nějaký obrázky atd., ale kecala jsem vám, když jsem říkala, že se nerozepíšu o párech. Jen vám je nebudu vyjmenovávat. Hodím vám sem video, které jsem sama vytvořila. Je to hodně potichu, takže si to asi dejte do sluchátek, abyste to líp slyšeli. Užijte si to a pak čtěte dál :)
Tak a pokud jste se poctivě koukli na video, můžete číst něco o párech. pokud ne, tak se koukněte, budete to potřebovat. :)

Delena
Seriál - TVD
Scéna z dílu - 3x19
Na první místo (není to sice na místa, ale je to první) se umístila má oblíbená Delena. Jsem zkrátka trapná a nenapravitelná Deleňačka a hrozně moc se mi spolu Damon s Elenou líbí. I Nian jako herci se mi spolu líbí. Každopádně v téhle scéně byli fakt boží :) Ne všem se Delena líbí. Hlavně tedy většině lidí ne, ale já jim fandila už od začátku seriálu a fandím jim stále.

Klaroline
Seriál - TVD
Scéna z dílu - 5x11
Jako druzí se objevili Klaus&Caroline. Oni jsou můj 2. nej pár. Jsou dokonalí. Mají mezi sebou vášeň a napětí a Klaus Car chrání a nenechal by ji zemřít a chová k ní city a i když si to nechce přiznat tak Car taky. Prostě dokonalý pár. Klaus ji měl rád již od první chvíle. Měli k sobě hodně blízko a jak jste všichni viděli v 11. díle 5. série se ho už tak nemohla dočkat, že jakmile jí navrhl jednu věc ihned na ni přistoupila. Taky poté, co se Klaus v 1. sérii The Originals vrátil ze svého "výletu" do Mystic Falls, byl mnohem šťastnější než dříve. :D Čímpak to asi bylo?

Isaac&Allison
Seriál - Teen Wolf
Scéna z dílu - 3x17
Tyhle dva jsem si zamilovala a jsou prostě úžasní. Jejich scény jsou boží, i jak ho umlčela polibkem. Všichni již od začátku viděli, jak to mezi nimi jiskří. Hrozně mě zamrzelo, že to zakončili s nimi zrovna takhle. Jako pár polibků, Allison umře a Isaac odejde? To jim Davis moc prostoru nedal. Hrozně mi chyběla Isaacova tvář, ale zase se objevil v The Originals :D O tom se ještě rozpovídám.

Stydia
Seriál - Teen Wolf
Scéna z dílu - 3x11
Díky tomuhle páru ve videu jsou nejspíš nadšení mí přátelé na Postavách. Někteří z nich totálně milují Stydiu :) Tak jsem jim ji dopřála. Stiles je do Lydie zamilovaný už od první série a ona si ho začala všímat až později, když přestala být tak nějak sebestředná. Neříkám, že bych ji neměla ráda, ale ze začátku byla tak nějak průměr. Jenže se Stilesem prostě je dokonalá :)

Dose
Seriál - Doctor Who
Scéna z dílu - 4x17
Tenhle pár zkrátka zbožňuji. Desítka a naše drahá Rose. Rose sice byla s Doctorem jen 2 série plus něco ve 4. sérii, ale měli své kouzlo. Od 1. série se znala s Devátým a pak se bála, že když zregeneroval, tak už to nebyl on, ale byl ještě lepší. Milovala ho a, i když jí to neřekl a musel to za něj říct jeho dvojník, on ji taky miloval. Myslím, že nikoho Doctor po Rose tak nemiloval. Myslím, že nikoho nemiloval po Rose a on na ní nezapomněl ani jako Jedenáctý, což bylo hrozně dojemné... Tenhle pár bere dech.

Kavina
Seriál - The Originals
Scéna z dílu - 2x09
Bože!!! Já z nich nemůžu. Ať už se jmenuje Kol nebo Kaleb, tak je s Davinou hodně super! :D Jsou dokonalej pár a hrozně se k sobě hodí, i když se mi k Davině hodně hodil ten její houslista, ale když ho Klaus zabil... zkrátka a dobře jsou úžasní. Davina ho má asi hodně ráda a Kol ji má taky rád, i když si to asi nechce přiznat.

Haylijah
Seriál - The Originals
Scéna z dílu - 2x09
Haylijah jsem fandila už hodně dlouho, protože Elijahovi se Hayley líbila a Elijah se zase líbil Hayley. Jsou fakt úžasní a ještě jsou i divní, protože Elijah je strýček Hayleyiné dcery, cože je hodně divný, když spolu něco mají, ale sluší jim to spolu :) I love them :D

No, to je ode mě vše a čekněte můj kanál na YouTube a dejte like mému videu :) Děkuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megan Megan | 7. února 2015 v 14:10 | Reagovat

S Dose a Haylijahem mohu jen souhlasit. Trochu postrádám Steferine a Staliu(i když máš očividně Stydiu radši)

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 7. února 2015 v 14:34 | Reagovat

[1]: Dose je pro mě srdcovka. Haylijah další a Steferine se Staliou může být klidně ve tvém videu :-) Stačí dopsat pár dalších párů a říct mi nástroj, na který by se měla hrát písnička u párů a zbytek nech na mě. :-D

3 Megan Megan | 7. února 2015 v 16:44 | Reagovat

[2]: Já myslela, že máš Steferine ráda.:D
Fakticky?:D No, tak MOC DĚKUJI!<3.
Jenže já mám těch párů neskutečně moc.:D

4 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 8. února 2015 v 11:16 | Reagovat

[3]: To mám, ale Steroline víc :D
Jop :D Nemáš vůbec zač :D
To je jedno :D Nemusí být všechny, stačí několik těch nejoblíbenějších. Já tam dala z každýho seriálu něco :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama