The Originals - Pravda a lži (Kapitola 2.)

4. května 2015 v 21:58 | Teteyza12 |  TO povídky
Čauky, lidi! Já vás vítám u nové kapitoly The Originals - Pravda a lži. Poslední dobou nevychází moc Velké zábavy, za což se moc omlouvám, ale opravdu není vůbec čas. V minulé části se toho moc neodehrálo, ale odkaz vám sem hodím :)
Minulá část: zde

V dnešní části se toho stane trochu víc a bude maličko delší :) Ještě vám sem dám nějakou tu písničku k poslouchání, ať si můžete, kdo chce číst a zároveň u toho poslouchat hudbu. Někteří lidé, to mají rádi :)
Tuhle písničku úplně miluju! :3 A navíc je to písnička, která hrála při prvním tanci Klause a Caroline! :D

Zdravíčko

Nad osudem nebyl čas přemýšlet. Elijah na mě naléhal, abych mu řekl, co s Dahlií. "Víš co, bratře? Spal její tělo na popel a ten rozpraš na různých místech. Jen pro jistotu." Zatvářil se poněkud znepokojeně. "Co se děje?" zeptal se a já jen zavrtěl hlavou. Rychle jsem vyběhl ven, kde stále ještě stál Stefan s Caroline. Zrovna vytahovali kufry z auta. Přešel jsem kousek od nich, aby mě bylo slyšet. "Zdravíčko," pozdravil jsem s úsměvem. Oba se na mě otočili a s údivem hleděli. "Klausi," začala Caroline. Stefan na znamení Caroline odnesl jejich kufry do motelu. "Vypadá ot, že sis vyrazila na výlet. Správná volba. New Orleans je krásné město." Otráveně se na mě podívala. "Věř mi, kvůli památkám jsem opravdu nepřijela." Její hlas trochu posmutněl. Trochu se usmála, ale ne vesele, spíš smutně. "Proč jsi tedy tady? Snad ne kvůli mně?" Úsměv jsem měl od ucha k uchu. Tentokrát se zasmála od srdce. "Ne, to opravdu ne," řekla a do očí jí vhrkly slzy. Zarazilo mě to. Přišel jsem blíž a položil jsem jí ruku na rameno. Trochu jsem se sklonil, abych jí přes její sklopenou hlavu viděl do očí. "Jsem tu, abych se odreagovala od Mystic Falls, kde mi umřela máma," vyhrkla to na mě a rozplakala se. Opatrně jsem jí položil druhou ruku na rameno a když nereagovala nějak negativně, ještě opatrněji jsem ji objal. Překvapilo mě, že mě objala taky. Chvíli jsme tam jen tak stáli a potom jsem promluvil. "To je mi líto," řekl jsem konejšivě a ona přes slzy přikývla. "Niklausi," oslovil mě hlas od mého domu. Byl Elijaha, to jsem poznal ihned, navíc mi nikdo jiný neříká 'Niklausi'. Otočil jsem se na něj a Caroline taky. "Caroline," řekl překvapeně. Pak se koukl na mě a já zavrtěl hlavou. Raději, ať se neptá. "Camille už musí jít a Hope nemá hlídání," oznámil mi. "A nemůžeš ji pohlídat ty?" zeptal jsem se. Zavrtěl hlavou a beze slova odešel. Nevěřícně jsem zavrtěl hlavou a z domu vyšla Camille s malou Hope v náručí. "Tady ji máš. Pojď k tátovi," promluvila k Hope a podala mi ji. Přešel jsem blíž a vzal jsem ji do náruče. Caroline se zatvářila překvapeně. "Klausi, nepředstavíš nás?" zeptala se Camille nakonec. "Jistě, Camille, tohle je Caroline. Caroline, Camille." Caroline se stále tvářila překvapeně. Asi zatím nevstřebala to, že mám dceru. "Tak já půjdu, ahoj, malá," rozloučila se Camille a odešla. Zůstal jsem tam jen s Hope a s Caroline. "Caroline, můžu to..." Nestihl jsem ani doříct větu. "Ne, Klausi, nic neříkej. Musím jít. Myslím, že se uvidíme později." Bez dalšího slova zašla dovnitř. Asi toho na ni zkrátka bylo moc. "Tak, lásko," promluvil jsem k Hope. "Jsme na to sami." Otočil jsem se a vykročil jsem zpět domů... Ještě, než jsem vešel, jsem uvnitř uviděl stín. Přitiskl jsem Hope blíže k sobě...

Nově otázky, co si myslíte, že bude v další části :)
1. Čí bude stín v domě?
2. Jak přijme Caroline to, že má Klaus dceru?
3. Je v New Orleans Caroline se Stefanem jako pár, nebo jen jako přátelé?
4. Kdo se podle vás ještě objeví?
5. Použije Hope svoji magii?
6. Přivedeme Kola zpět k životu v další části, nebo až později, kdy do toho bude zakomponována Caroline i Stefan? (Zde se ptám, protože chci vědět, jak byste to udělali. Sama totiž nevím, takže by mi dost pomohly vaše názory ;D)
7. Líbila se vám tato část? (Napište prosím názor a trochu to rozveďte, co se vám líbilo a co ne ;))

Byla bych moc ráda, kdybyste odpověděli na všechny otázky :) to je ode mě prozatím vše a určitě si přečtěte další část :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katchie Katchie | 7. září 2015 v 15:56 | Reagovat

Kapitolky jsou moc krátké, ale docela dobré .. jen tak dáál ...

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 28. září 2015 v 19:39 | Reagovat

[1]: Děkuji :-) Určitě bude příště delší :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama