Crazy school - 1. část

4. července 2015 v 9:42 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
Čauky, lidi! Vítám vás u nového článku. Už dlouho žádná povídka nebyla a za to se moc omlouvám, ale mám pro vás úplně novou povídku. Pojmenovala jsem ji Crazy School. :) Nápad jsem dostala při prohlížení mého profilu na Postavy.cz :) Lidi mi tam navrhovali, kdo by co mohl učit, kromě toho, co už bylo na obrázku.Nahoře již máte obrázek a já si osobně myslím, že profesorský sbor docela sedí :) No, dosadíme k tomu něco dalšího, co napadlo mé skvělé kamarády z Postav a můžeme začít :)

A po rozdání rolí můžeme pokračovat :D Rozvrh budete mít dole :)
Zde je rozvrh a myslím, že díky obrázkům je článek delší, takže toho psaní na začátek moc nebude :) Z dovolené, kam dnes odjíždím se vracím až za týden v sobotu, takže si budete muset počkat :)

Nová škola

"Crrrrr!" Budík se rozezněl po celém pokoji. Zamručela jsem a vytáhla jsem ruku z pod peřiny. Ach ne... pomyslela jsem si. Mobil jsem měla mimo dosah ruky, takže jsem bohužel musela pořádně vstát, abych ho zastavila v jeho křiku. Posadila jsem se a po dlouhém přemlouvání jsem vstala a utišila telefon. To už jsem ale bohužel byla probraná, takže bych znovu neusnula. Pomalu jsem se došourala do koupelny a byla jsem tam asi půl hodiny. Pak jsem si šla vybrat oblečení. Chtěla jsem první školní den a ještě v nové škole udělat dojem. Nemohla jsem si dlouhou dobu nic vybrat, až jsem nakonec zvolila nějaké tričko a kraťasy, jelikož bylo ještě docela teplo. Do malé tašky jsem si vzala blok, tužku, mobil a sluneční brýle. Nic víc jsem doufám první školní den nepotřebovala. Vběhla jsem do kuchyně jako střela a rychle jsem snědla snídani. pak jsem se rozloučila se starší sestrou a bratrem. Ti minulý rok odmaturovali na škole, kam jdu teď já. Byla jsem docela nervózní, ale na to nebyl čas, jelikož jsem šla pozdě. Sedla jsem si do auta a čekala jsem na mámu, než sem přijde. Trvalo jí to děsně dlouho. "Mami, jdu pozdě!" naléhala jsem na ni. V krátké sukni a sáčku přicupitala na lodičkách a nastartovala auto. "Neboj se, zlatíčko," oponovala s klidem a s úsměvem na rtech.
Před školu jsem přijela chvilku po třičtvrtě a to se mi nelíbilo. Jako kulový blesk jsem se vřítila do školy a utíkala jsem najít svoji třídu. Ihned jsem podle šipek poznala, kudy mám jít. Do třídy jsem vešla s klidem, aby nikdo nepoznal, že jsemm tu až tak pozdě. Za ředitelským stolem seděla nějaká žena. Nohy měla položeny na stole a když jsem vešla, tak mě - stejně jako celá třída - pozorovala. Šla jsem si najít nějaké volné místo. Naštěstí jsem nebyla úplně poslední a po mně přišel ještě jeden kluk. Žena se rozhlédla po třídě a když zjistila, že jsme všichni, tak začala mluvit. "Dobrý den, jsem Alexia Bransonová, vaše ředitelka. Když po mně budete něco na chodbě chtít, tak na mě nevolejte: Paní ředitelko, ale zkuste třeba Slečno ředitelko," řekla nám všem s úsměvem a to bez jediného nadechnutí. Rozdala nám rozvrhy a pak přiběhla ještě jedna žena, vypadala trošku mladší, než naše ředitelka, ale ne o moc. Podle všeho to byla naše učitelka matiky, kterou jsme měli dneska mít. Ředitelka se rozloučila a opustila třídu. Učitelka začala mluvit. "Dobrý den, jsem Caroline Forbesová. Budu vás učit matiku." No a nyní mohla matika začít...

Tak, to je vše. Vím, že to bylo krátké, ale počkejte na později :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elijah.devotion Elijah.devotion | 4. července 2015 v 12:05 | Reagovat

A hura do skoly! ;-) :-D

2 Eleanor | rachel-mcadamsdaily Eleanor | rachel-mcadamsdaily | E-mail | Web | 4. července 2015 v 12:05 | Reagovat

Tete, to je ale dost nešikovná uklízečka, nemyslíš? :D

3 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 15. července 2015 v 9:58 | Reagovat

[1]: Jéj! :D

[2]: No jo, proto bude od ředitelky dostávat seřvaný :D

4 ponorrka ponorrka | Web | 7. srpna 2015 v 15:57 | Reagovat

Zdá se to být neuvěřitelný, ale je to tak! Ano, naše blogové mimino slaví 1. narozeniny, tak jsme se rozhodly tě pozvat na narozeninovou soutěž o hodnotné ceny. Tak přijď, těšíme se!
Pon a Orrka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama