Velká zábava: Zločin

28. září 2015 v 17:29 | Teteyza12 |  Smíšené povídky s Postaváky
Čauky, lidi! :) Vím, že dlouhou dobu nebyl žádný příspěvek a za to se omlouvám. Nebyl čas kvůli písemkám a vlastně nebyla ani nálada. Každopádně jsem tu dnes s novým příspěvkem. Dlouhou dobu jste si žádali novou část Velké zábavy. No a tady ji máte :) A máte tu i nový obrázek k této povídce :)

V dnešní části se mrkneme po nějakém větším dobrodružství ;) Takže se nechte překvapit (mmch. vlastně sama ještě nevím, o čem to bude :D)
Postavy: (sama jsem je už po dlouhé době zapomněla :D) El.Dev., Elijah, girl, Silas, Cath, Damon, El, Klausík, Gin, Isaac, Il, Roman, Meg, Stef, Luc, Enzo, já, Aiden, Ethan, Al, Kol, Jeremy, Derek, Stiles
Minulá část: zde
Jinak se můžete mrknout i na wattpad, kde jsem udělala menší předělávku TDM a jednu novou povídku :) Stačí zadat: Teteyza12

Velká zábava: Zločin

"To snad ne!" rozeznělo se celým sálem až mě to vzbudilo. Pomalu jsem otevřela oči. Hlava mě bolela jako ještě nikdy předtím. Asi jsem to musela trochu přehnat s pitím. To se na svatbách ale nejspíš stává. Ležela jsem na podlaze a naštěstí jsem nebyla sama. Všichni okolo spali, tedy až donedávna, na podlaze velkého sálu uprostřed Benátek. Koukla jsem se za tím hlasem. Nějaká ženská stála na tanečním parketu a křičela. Byl to pronikavý hlas a díky kocovině to bylo ještě horší. Vstala jsem a kousek od té ženské stála Meg se Stefem a o něčem si povídali. Ženská stále řvala. Rozhodla jsem se jí něco říct. Přišla jsem k ní a začala jsem: "Madam, někdo se tu snaží spát, tak co kdybyste si šla řvát někam jinam."
"Co si to dovolujete?" opáčila žena uraženě. "Já si můžu křičet, kde chci. Víte vy vůbec, kdo já jsem?" zeptala se a nadzvedla obočí. Nevrle jsem se na ni podívala. Neměla jsem tušení, kdo to je. Chvíli se na mě dál koukala. Pak k nám přišel Stefan s Meg a přidal se i Damon.
"Tete," začal Stefan, "tohle je naše máma, Lily." Chvíli jsem se na ně nevěřícně koukala a pak jsem se koukla na Meg. "Já o tom taky do teď nevěděla. Před chvílí mi to Stefan řekl. "Nevšimla jsem si, že by byla na svatbě," řekla jsem. "Taky, že jsem nebyla. Dozvěděla jsem se o tom včera a tak jsem, co nejrychleji přietěla. Můj vlastní syn mě ani nepozval na svatbu," postěžovala si Lily a Damon se na ni otráveně podíval. Myslela jsem, že je jejich matka mrtvá. No, zřejmě není. To už se k nám přidali i ostatní a Cathy s El v županu. No, sice jsem jim to nezáviděla, ale já a ostatní jsme nevypadali o nic líp. "Co tady tak řvete, madam?" zeptala se ospale Luc a hlavou se opřela o Enza.
"Někdo mi ukradl můj zlatý náhrdelník s rubíny," oznámila Lily, jakoby to byla samozřejmost. Všichni jsme na ni vykulili oči. Jestli to někdo ukradl, tak to už musí být dávno pryč. "A my s tím máme udělat co?" zeptala se Il. Teprve teď jsem si všimla, že tu doteď El.Dev. s Elijahem nebyli. Právě přicházela se dvěma baleními aspirinu a za ní šel Elijah s balenými vodami. Nehledě na rozčílenou Lily Salvatore všem rozdali prášky a vody, aby tu bolest hlavy všem trochu zmírnili. S Elijahem nějak blízko sebe. Buď od sebe nemohou odejít ani na metr, anebo je v tom něco jiného. Nejspíš to bude tím, že v uších oba měli sluchátka. Gin zavrtěla hlavou a přišla k nim, aby jim vytáhla sluchátka z uší. Když to udělala, zaslechla jsem nějakou operu. Že by Elijah poslouchal operu? El.Dev. se podívala na Lily a mírně se zamračila. Pak koukla na Elijaha a na nás ostatní.
"Takže, pro ty, co to neví, tak ještě jednou. Jsem Lily Salvatore a ztratil se mi náhrdelník. Vy ho máte samozřejmě najít. Kdybych sem kvůli vám nejela, tak by mi ho nekradli." Všichni jsme si povzdechli. "Víte co, holky? My to vyřešíme a vy se o nic nestarejte. Holky by neměly být vyšetřovatelky," prohlásil Kol a s ostatníma klukama si udělali vlastní vyšetřování.
Girl se to ale nelíbilo a tak prohlásila: "Vsadíme se? Ten, kdo ten náhrdelník nenajde, tak tým proherců bude muset udělat pořádný den v lázních vlastními silami druhému, výhernímu týmu. Na lodi si k tomu vyhradíme prostor, lehátka, masážní olejíčky, horké kameny, masáže, bahno, pleťové masky, výřivka a svíčky." Kluci se na chvíli poradili a pak sázku přijali. Pak jsme si my holky udělaly vlastní vyšetřovací tým. "A co budeme dělat teď?" zeptala se nesměle Al. "Teď budeme hledat stopy," řekla El.Dev. s jedním sluchátkem stále v uchu.


Omlouvám se za kratší díl, ale není mi moc dobře a kdybych psala dál, tak by to asi nedopadlo moc dobře :) Příští část bude doufám delší. Tak se mějte hezky a užívejte zbytek, doufám, volného dne :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elijah.Devotion Elijah.Devotion | 30. září 2015 v 18:59 | Reagovat

Tete diky! Mam hned hezci den, zlato!♡♡♡♡

2 Teteyza12 Teteyza12 | Web | 1. října 2015 v 20:01 | Reagovat

[1]: Jéj, děkuji ;) To mi hned zlepšilo náladu taky :D Jsem nějak naccípaná a tohle mě hrozně potěšilo :3 Díky, zlato

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama